Прошедший Концерт O.Torvald в Киеве

Концерт Женя Галич, О.Торвальд в Киеве  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "O.Torvald"

O.Torvald зіграють великий концерт в Києві. Цього разу — не просто черговий  виступ в столиці, а повноцінне двогодинне Rock-Шоу.

Концерт, присвячений перевиданню альбомів “ПРИМАТ”, “Використовуй нас”, “Акустичний” та “В Тобі”, стане підсумком роботи колективу за останні 2 роки. Одразу після київського шоу команда планує призупинити концертну діяльність щонайменше на кілька місяців, можливо й на цілий рік. Термін відпустки залежить від того, як скоро Галичу і команді вдасться записати новий альбом.

Під час великого шоу O.Torvald шоу в новому клубі «Younost», окрім добре відомих публіці композицій, музиканти презентують нові пісні й неcподівані дуети з українськими музикантами. До того ж саме під час концерту вперше можна буде придбати свіжі,   офіційно перевидані платівки O.Torvald.  На фанів чекають одразу три платівки. Два окремих видання — альбоми «Примат» та « В Тобі». А також альбом «Використовуй нас» в купі з «Акустикою» та DVD з кліпами та лайвами  українського рок-угруповування O.Torvald.

Женя Галич, лідер групи: «Події в країні забрали всі мої емоції, тому важко зараз повернутися до роботи. Проте саме цей   концерт — подія, до якої ми з командою готувалися пів року, це важливий підсумок нашої наполегливої праці. Тож в будь якому випадку 15 грудня — ми на сцені».

Фан-зона100 грн.
Фан-зона в день концерту — 120 грн.
VIP-Зона — 150, 170 грн (місця за столиками).

blog comments powered by Disqus