Прошедший Концерт 5 Vymir в Киеве

Концерт 5 Vymir в Киеве  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "5 Vymir"

Нарешті рідне місто дочекалось великого сольного концерту! Після випуску кліпу і нового синглу "Я і Море" 5 Vymir представить нову програму у київській "Малій опері" 15 грудня.

«Зміна поколінь станеться, в будь-якому випадку. Нова музика є – і це головне, перший крок зроблено» (5 Vymir для LiRoom, 5\06\2013).

Група заснована в Києві 3-ма однокласниками у віці 12 років. Українська публіка відкривала групу поступово. Спочатку 5 Vymir був одним із представників київського андеграунду, граючи панк із мелодикою 60-х в тісних маленьких клубах на околицях столиці. Перші пісні записувались вдома, але швидко розходились у соціальних мережах і група таким чином набувала коло своїх слухачів. Це був рік 2008. В Києві про 5 Vymir серйозно заговорили через 4 роки, навесні 2012 після виступу в одному з найкращих клубів України - Crystall Hall. Восени того ж року виходить дебютний англомовний альбом групи з однойменною назвою "5 Vymir". На презентації клуб "Диван" був забитий вщент, а пісні з альбому потрапили на радіостанції України і у інші країни, зокрема США. Кілька американських і російських авторитетних музичних видань написали схвальні рецензії на альбом.

Влітку 2013 виходить новий сингл "Так Тихо", який лише за першу добу на офіційній сторінці групи на soundcloud прослухало більше 1000 чоловік. Пісня 5 тижнів лідирує в хіт-параді ТОП 10 на закарпатському радіо Тиса-fm і потрапляє в ротацію на різні радіостанції України. 15 жовтня виходить відеокліп на цю пісню, що одразу потрапив на провідні музичні телеканали, і 5 Vymir розпочинає тур Україною.

Update. 7.12. УВАГА!!! Друзі!!!

У зв'язку з подіями вихідних днів у Києві наш концерт переноситься на 16 грудня. Тобто лише на один день. Все інше - незмінне. Всі квитки, які ви придбали у касах залишаються дійсними. Просимо поставитись з розумінням до ситуації, що склалась. Понеділок - незвичний день для концерту, але і обставини навколо теж цілком незвичні, тому виходячи з цього - все на краще. На ваш чекають нові пісні, які ще ніхто не чув, VJ шоу і особлива атмосфера, яка завжди панує на наших концертах, а особливо в такі часи, як зараз!

МИ ДУЖЕ СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Update 2. 9.12. Друзі. У зв'язку з повним хаосом, який відбувається навколо, організатори були змушені перенести наш концерт на 15 грудня, як і планувалось раніше. Ми, музиканти, є лише заручниками ситуації, у якій опинилось наше місто і країна загалом. Просимо вибачення у вас за ці перетрубації, які нас самих лишають сил. Цей концерт ми чекали декілька місяців і довго готувались до нього. Це нова сходинка у нашій дорозі і вона, як бачите, не дається просто. Без усякого пафосу ми просто просимо вас прийти і підтримати нас! Дуже дякуємо за розуміння. ми завжди з вами!!!!
15 грудня, Мала Опера, 20:00

blog comments powered by Disqus