Прошедший Концерт Мандри в Киеве

Концерт Мандри в Киеве  2011, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Мандри"

13 травня група “Мандри” з новим альбомом в клубi Crystal Hall.

Новий альбом групи “Мандри”  – результат творчих пошуків та трирічної роботи музикантів у студії, відкриває нову сторінку в концептуальній та стилістичній естетиці колективу.  

Основний настрій альбому можна назвати лірико-драматичним, а сам альбом – концептуальним, експериментальним та неочікуваним. Для багатьох поціновувачів творчості групи буде цікаво відкрити для себе абсолютно нові “Мандри”. В запису альбому, окрім постійних учасників групи, брали участь в якості запрошених музикантів багато яскравих творчих особистостей із світу української музики: вокалістка гурту «ДримбаДаДзиґа» – Інна Прокопчук, лідер хард-рок гурту «WHITE»- Олег Шевченко, аранжувальник та композитор – Олег Харітонов.

Цей альбом – дорослий погляд на світ, в якому ми живемо…

Група “Мандри” була заснована у 1997 р. Великої популярності в Україні та за кордоном набула завдяки власному неповторному стилю музики, який поєднує в собі поетичну
мелодійність, етнічні мотиви, яскравість народного свята, та потужну енергетику виконання. На сьогодні багато творів цієї групи стали класикою сучасної української музики.

Основою репертуару є авторські твори засновника та вокаліста групи Сергія Фоменка – “Фоми”. Також “Мандри” відомі своїм оригінальним аранжуванням та інтерпретацією українських  народних пісень.

blog comments powered by Disqus