Прошедший Концерт Arms and Sleepers в Киеве

Концерт Arms and Sleepers в Киеве  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Arms and Sleepers"

28 березня у Києві в приміщенні музею І.Гончара американський ембієнт/тріп-хоп дует Arms and Sleepers зіграє великий ексклюзивний неокласичний сет з використанням живого піаніно та електронних обробок і все це під розкішний візуальний ряд. Разом із ARMS AND SLEEPERS в цей день ви також почуєте Heinali.

"Якщо б сама природа могла в цифровій формі записати музику літніх нічних звуків - це була б точна копія Arms and Sleepers. Заспокійлива, земна, і в той же час електронна - немов природу буквально включили в розетку. Музика енергії безперервної сили - спокійна, заплутана, сумна і заспокійлива - це незвичайне, хвилююче таїнство нашого життя. Ембієнтне авангардне електронне звучання Arms and Sleepers вислизає від простого опису, немов сон, породжений природою і комп'ютером. Для всіх, хто шукає нового подиху спокою - «Arms and Sleepers» - те, що вам треба."

  

ARMS AND SLEEPERS (www.armsandsleepers.com) — ambient/trip-hop/post-rock дует Макса Льюіса и Мірци Раміча із Бостона, США.  Виступи гурту підтримуються синхронізованим кінематографічним відеорядом.

Зібравшись у 2006-му, хлопці встигли зробити три альбоми та 11 ЕР. Мірца пояснив, що "назва гурту багато в чому означає світ, яким він є сьогодні, і був у минулому, і можливо майбутнє. Поки багато хто б'ється і вбиває ("Arms" - "зброя"), інші ігнорують все це ("Сплячі" - "Sleepers"). "

Відеопідбірка Arms and Sleepers: azh.com.ua/i/m/arms-and-sleepers

У 2011 році гурт порадував своїх українських слухачів, відігравши блискучі концерти в Києві, Львові та Чернівцях - на яких зібралися не тільки віддані шанувальники гурту, але і просто поціновувачі якісної електронної та гітарної музики.

Цього ж вечора разом із ARMS AND SLEEPERS виступить Heinali (Олег Шпудейко) — у 2003-му почав перші експерименти в різних жанрах та напрямах, тепер його музика набула ембієнтного та мінімалістичного звучання. 

У 2009 році Heinali почав співпрацювати з американським поетом Метом Фінні і на сьогоднішній день вони видали вже 4 альбоми. Він випускався на лейблах Arlen, Paradigms Recordings, Catalogue of Wonders, Dedicated Records, Pronounce. 26 травня цього року на відомому лейблі Fluttery Records вийшов його другий альбом "Air". Heinali пише музику для арт-інсталяцій, фільмів та вистав. Зокрема, співпрацював із арт-групою Soloma на фестивалях I Love Kiev та Gogol Fest, працював з Provisional Danza (музика для постановки "Ni Ogros Ni Princesas"), Ольгою Піщанською (музика для фотовиставки "Ловец Снов", Одеса, 2011), Orchestra Eclettica e Sincretista (куратор Marco Lucchi), Pleq, Merzbow, Aiode, Марією Навроцькою, Антоном Байбаковим, Charlotte Trier та Freddie Lloud. 

Інтерв'ю із Heinali: www.azh.com.ua/music/heinali 

Слухати: heinali.bandcamp.com/

 

blog comments powered by Disqus