Концерт Кому Вниз в Киеве

Концерт Кому Вниз в Киеве  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Кому Вниз"

К сожалению, вынуждены сообщить, что концерт "КОМУ ВНИЗ" (30.11.2013) по технически­­м причинам осенью не состоится. Продажа билетов на данное мероприятие прекращена.

Найпотужніша зірка на українській андеграундній рок-сцени — гурт «KОМУ ВНИЗ» святкує свій 25-річний ювілей!

«Кому Вниз» з 1988 року грали музику, яка повністю не вписувалась у загальні канони тогочасної української рок-сцени. Лірика була складна, вражаюча, а  також повна темної романтики, що є загальним для готик-року, хоча вже навіть тоді КОМУ ВНИЗ використовували деякі елементи індустріальної енергетики, яка стала їх характерною ознакою на сьогодні. Через неспроможність підібрати стандартний термін музичні критики ще в 1991 назвали їхню музику «урбанізованою, індустріальною готикою». Так, «КОМУ ВНИЗ» створили свій власний тип готичного року і їх темно-романтичний імідж став справжнім оригінальним іміджем української готики. В 1990-тих ці п'ять чоловіків одягнутих у чорні фраки, високі шкіряні чоботи і срібні хрести, несучи українському суспільству свій тип андеграундної похмурої філософії, зробили свою власну музичну революцію. Для тих, хто їх чув, то було переродження і очищення. Андрій Середа був і є неофіційним пророком для всіх, хто живе в справжній, споконвічній Україні. Для тих, чия душа ще не є запродана, а розум не затьмарений грошима і нечистою силою. В Україні і в Канаді їх називали «чорними козаками». Вони були і є готами. І вони створювали і створюють готику в стилі «KОМУ ВНИЗ».

Зараз «КОМУ ВНИЗ» грають gothic-rock/industrial (готичний індастріал-рок) замішаний на романтичному символізмі і старовинних традиціях, давній українській культурі і темній ренесансній філософії плюс вічний пошук чи то Бога, чи то значення життя.

Кожна пісня має своє оригінальне коріння і зазвичай глибоко пов'язана з традиціями України, випромінює справжній український дух. Той дух, якого  вже небагато залишилось, бо все спаплюжили. Але який завдяки «КОМУ ВНИЗ» у великій мірі відроджується.

Назва групи не змінилася з часів створення, як і склад. Незважаючи на складну і важку долю, а також специфічну назву, козаки з «КОМУ ВНИЗ» не пішли вниз, а навпаки, підіймались вище і займали «відповідні» позиції в музичних чартах України, а точніше не займали — бо не хотіли. І не вважали, що те, що існує, можна назвати «чартами». Є вигідна реклама для комерційної попси і альтернативи.

Готика, індастріал чи декаденсна романтика в ці поняття аж ніяк не входить і не вписується.

Але «Кому Вниз» ніколи не мали на меті лізти вгору. Спокійно йти, не зраджуючи собі і своїм принципам — це Шлях. Їх головною метою завжди було нести знання прихованих сторін душі і потаємних кутків розуму слухачам, будити їх від вічного сну лінивих днів нашого часу.

Концерт "КОМУ ВНИЗ" в Киеве (30.11.2013) по технически­­м причинам осенью не состоится. Продажа билетов на данное мероприятие прекращена.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Кому Вниз" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus